skip to Main Content

jak pracujeme?

V AS Panorama se soustředíme především na potřeby klientů a neustále zlepšujeme technologie focení a připravujeme inovace virtuálních prohlídek a multimediálních prezentací.
Jako jedni z mála přinášíme do focení virtuálních prohlídek inovativní prvky, které doplňují a rozšiřují možnosti prezentace v online prostředí internetu.
Mezi naše jedinečné produkty patří osobité a ojedinělé zpracování interiérů vozů.
Virtuální prohlídky a prezentace vytváříme pro webové stránky, ale i Google mapy jako certifikovaný partner Google map.

čím se zabýváme?

– tvoříme virtuální prohlídky
– nabízíme fotografické služby
– realizujeme virtuální prohlídky pro web a Google mapy

Virtuální prohlídky
jsou Vaše budoucnost v propagaci

Pomáháme klientům zlepšovat povědomí o společnosti, o značce a vytváříme vhodnou prezentaci směrem ke koncovým zákazníkům. Cílem je především zvýšit Vaše prodeje a zatraktivnit prezentaci v on-line prostředí internetu a na sociálních sítích jako FB, Instagram nebo Youtube. Prodejním týmům vytváříme nástroje, které pomáhají zákazníkům v rychlém rozhodování při nabídkách produktů i služeb.

Prohlídky jsou přínosem v mnoha oblastech, a to od prezentací hotelů, showroomů a business center až po realizace interiérů dopravních prostředků (osobní a historické vozy, autobusy, nákladní vozy, obytné vozy).

Pokud pracujete se zahraniční klientelou v oblasti pronájmu nemovitostí a kongresových sálů, získáte nástroj, který dokáže urychlit její rozhodování, protože formou prohlídky dokážete veškeré prostory a služby s tím spojené odprezentovat v pohodlí Vaší kanceláře přes internet kamkoliv na světě.

Vytvářením vhodných virtuálních prezentací šetříme klientům čas a investice do reklamy. Posilujeme virální marketing a pomáháme Vám budovat značku.

Využijte internet a sociální sítě k tomu, aby pro Vás prohlídka
efektivně získávala nové klienty!

Prohlídky v interiérech vozů
AS car interior 360°

Back To Top