skip to Main Content

Co potřebujete vědět o prohlídkách
a nejčastější dotazy

Co Vám prohlídka přináší?

Virtuální 360° prohlídka Vám umožní lépe zaujmout nové zákazníky, zvýší povědomí o Vaší společnosti a jejích možnostech, šetří Vaše peníze do reklamy (Ads) a efektivně prezentuje Vaši nabídku směrem ke klientům. Zásah těchto prohlídek je obrovský, od webových stránek po sociální sítě.

Kde mohu virtuální prohlídku prezentovat?

Díky této technologii můžete využít sociální sítě a prezentovat své prostory a služby na Facebooku, Instagramu i Youtube kanálu. Zvyšujete tím  sledovanost vašich webových stránek a sledujete zhlédnutí na Google mapách. Některé společnosti generují na Google mapách ročně až 200.000 zhlédnutí. Jedná se o zhlédnutí, za které neplatíte. Porovnejte hodnoty s placenou reklamou a těšte se z uspořených investic, které virtuální prohlídky přinášejí do vašeho podnikání.

Kde se dá prohlídka využít?

Meze se v tomto případě nekladou. Využití je od budov, hotelů, bytů, interiérů všeho druhu, dopravních prostředků jako aut, lodí, letadel nebo exteriérů.
Prohlídka může být zpracována i jako POZVÁNKA, PODĚKOVÁNÍ, BLAHOPŘÁNÍ nebo i PF. Kreativitě se meze nekladou, a jelikož se jedná o ojedinělé projekty, je zde veliký potenciál zaujmout široké spektrum zákazníků.

Zajišťujete realizaci na klíč?

Realizace na klíč je pro naši společnost samozřejmostí. Abychom Vás co nejméně zatěžovali, připravíme všechny podklady, projekt zrealizujeme a zajistíme výstup pro web, Google mapy a sociální sítě. Klient od nás obdrží veškeré zpracované materiály.

Jaké jsou další přínosy prohlídek?

Kromě profesionální a prestižní prezentace získáváte nástroj, který šetří čas Vám i Vašim zákazníkům. Především se toho dá využít u prostor, které se často pronajímají jako byty, domy, kongresové sály, haly nebo společenské místnosti. Klient získává přesnou představu o lokalitě a prostorech dříve, než k Vám přijede na schůzku a to především pokud pracujete se zahraniční klientelou. Váš zákazník má větší jistotu a vy nástroj, který osloví desítky, stovky i tisíce klientů najednou.

Individualita

Každý klient může mít prohlídku zpracovanou individuálně. Prohlídka obsahuje i další prvky jako informační texty, cedule, doplňkové fotografie nebo videa. Řekněte prohlídkou i další důležité informace, které souvisí s Vaší nabídkou směrem ke klientům.

Back To Top